• slide-1.jpg
  • slide-2.jpg
  • slide-3.jpg

Компанія "Майстер паркету" успішно займається ремонтом паркету у Львові і Львівській області вже більше 10 років. Ми - команда професіоналів, що працюють тільки на якісний результат, якісний настільки, що гарантуємо Вам 5 років життя розкішного паркету у Вашому домі.

Завдяки використанню професійних паркетних лаків, зроблена нами робота оцінюється на Високому рівні. Наші майстри працюють з сучаним обладнанням, що гарантує дотримання технологій та чистоту під час роботи у Вашому домі.

Протягом декількох років роботи ми заробили собі репутацію надійної компанії з сучасним підходом до роботи. Наші ціни гранично прозорі і зрозумілі. Будь-який наш клієнт може самостійно прорахувати ціну за роботу помноживши кількість метрів паркетного покриття на нашу ціну.

Наші послуги:
Циклювання паркету – зняття верхнього шару з паркетної дошки.
Шпаклювання щілин та впадин – шпаклівка втирається в щілини відразу після циклювання.
Шліфування – зняття найтоншого верхнього шару.
Лакування – завершальний етап відновлення.

У нас ви можете замовити як окрему послугу, так і повний комплекс робіт з реставрації паркету. Беремося за реставрацію паркету «під ключ», підлаштовуємося під зручний для Вас час.

Новини

Часті питання по циклюванню

Як багато пилу та сміття після циклювання?
Це питання хвилює багатьох замовників. Чи можливе циклювання паркету без пилу? Серйозні майстри сьогодні піклуються про максимальний комфорт замовника. Тому для Вашої зручності, а також для досягнення високої якості виконання роботи ми застосовуємо професійне Шліфувальне обладнання імпортного виробництва.
Всі машини оснащені мішками, які збирають більше 90% пилу. Захист Ваших стін бере на себе статична плівка. Крім того, ми користуємося в роботі потужним пилососом, який забезпечує ретельне фінішне прибирання приміщення.

Подробнее...

Вибір підлоги.

Щоб ваш будинок був комфортним і зручним, виглядав красиво і стильно, при його оформленні, перш за все, потрібно задуматися про правильний вибір підлогового покриття. Адже саме підлога відразу кидається в очі, саме вона піддається великим навантаженням і забрудненням. Тому підлога повинна бути зносостійкою і довговічною, практичною і зручною. При виборі підлогового покриття потрібно враховувати в яку кімнату вона буде настилатися. Приміщення умовно поділяють на три групи: приміщення для відпочинку, робочі зони і зони проходів.

Подробнее...

Догляд за підлогою

Якщо паркет у Вашому будинку або квартирі з'явився недавно, то не зайвим буде дізнатися, як правильно за ним доглядати, щоб продовжити термін служби. Способи догляду визначає тип паркету - покритий шаром лаку або спеціальним маслом.
 
Якщо Ваша паркетна підлога лакована, то вологе прибирання йому тільки нашкодить. Утримувати його в чистоті дуже легко - досить підмітати віником і пилососити у міру потреби. Щоб продовжити «життя» лакованого паркету забезпечте ніжки меблів спеціальними накладками з фетру. Обов'язковий захід - шліфування підлоги та нанесення свіжих шарів лаку кожні 5 років.
Подробнее...

Особливості ремонту паркету у квартирі

переважно квартира складається з декількох кімнат - спалень, кухні, прихожої. Вони мають різне призначення, і використовуються по-різному, тому технологія ремонту в кожному з них буде відрізнятися: Ремонт підлоги в спальні - нечастий захід, адже в цьому приміщенні оптимальний рівень вологості, тут менше ходять, і більше відпочивають. реставрація зазвичай передбачає роботу по утепленню, обновленню естетичного вигляду, звукоізоляції підложки.

Подробнее...

Необхідний догляд за паркетом «під маслом»

Необхідний догляд за паркетом «під маслом»
Покриття натуральним маслом, а також сумішшю перцю і воску, - технологія нова, модна і затребувана. Однак, такі підлоги не тільки неймовірно красиві і радують тактильними відчуттями, але і вимагають уваги та догляду. Плями з такої підлоги можна видалити спеціальним засобом, мокра ганчірка або абразивні губки тут не підійдуть. Догляд за паркетом під маслом більш «ніжний», ніж за лакованою підлогою.
Подробнее...

Дотримання технологій , чистота і порядок гарантовані.